Zima ako zlodej

Autor: Spokojnosť n.o. | 8.11.2012 o 12:00 | Karma článku: 1,83 | Prečítané:  294x

Ako každý rok,aj tento nás navštívili sestry Jeseň a Zima, ktoré nám radi prekazia chvíle strávené vonku. Upršané počasie a zima, ktorá nám prechádza až cez končeky prstov, nás núti tráviť voľné chvíle doma alebo niekde v centrách. V našom  nízkoprahovom dennom centre Spokojnosť sa snažíme preto deťom vymýšlať rôzne aktivity, ktorými vieme zabaviť ich zvedavé dušičky.  

Pozeranie rozprávok, výroba postavičiek z gaštanov, maľovanie vodovými farbami, tancovanie hip-hop, zumba a mnoho ďaľších aktivít, ktoré u nás môžete vidieť.

Aj pre Vás sme si pripravili program, ktorý ako dúfame Vás prinúti vstať zo sedačiek. Aj tento rok vás pozývame na benefičný koncert, ktorý sa bude konať v nedeľu 25.novembra o 16:00 hod. v Piaristickom kostole.

Účinkovať budú Miro Jaroš, Symphonic news quartet, Close harmony friends, Laura Belicová a ďaľší. Minulý rok sme vďaka benefičnému koncertu pomohli dvom ťažko zdravotne postihnutým deťom. Prídte a podporte aj daľšie deti, ktoré to potrebujú.

V našom nízkoprahovom dennom centre pre deti a rodinu, pomáhame denne rôznym rodinám, deťom a som rada, že som toho súčasťou a môžem tak prispieť k zlepšeniu situácie daných rodín.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Ing. Zuzana Vokurková /Spokojnosť n.o.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Dôvere by už schránka na Cypre neprešla. Pravidlá sa menia

Kauzy ako Lemikon či Váhostav by sa opakovať nemali, staré prípady však už protischránkový zákon nezachytí.

KOMENTÁRE

Slovenský Lex Panama a Žitňanskej obhajoba

Aj keby zákon skresal rozkrádanie len o „drobné“, stále hovoríme asi o miliónoch.


Už ste čítali?