Vianoce v novembri?

Autor: Spokojnosť n.o. | 21.11.2012 o 11:30 | Karma článku: 3,53 | Prečítané:  629x

Ešte je len november a všetci sa už naháňajú za Vianocami. Pred všetkými hypermarketmi svietia vianočné stromčeky a akciové ceny nám plnia nákupné tašky. Priamo úmerne s týmto javom sa aj naše hlavy plnia predvianočným stresom. Čo, pre koho a väčšinou hlavne za čo. Pociťujeme  to takmer všetci naokolo

 

Tak prečo  sa neskúsime pozrieť na toto obdobie z tej lepšej stránky. Nie nadarmo sa hovorí, že sú to najkrajšie sviatky v roku. Tak sa na ne tešme. Tešme sa na to, že sa deťom okolo nás rozžiaria oči už len pri pohľade na vianočný stromček, na to, že tí z našich blízkych, ktorých sme celý rok nevideli si s nami posedia pri sviatočnom stole. Je veľa vecí na ktoré sa môžeme tešiť.

Pri svojej práci stretávame mnoho ľudí, ktorí nemajú možnosti dopriať svojím blízkym preplnené miesto pod vianočným stromčekom. Napriek tomu sa vedia na ne tešiť. Aj my v centre sa snažíme vliať im do sŕdc ten najdôležitejší pocit Vianoc, ktorým je láska a rodinná pohoda.

Naše deti si vyrábajú zimnú a vianočnú výzdobu centra. Pripravujú si srdiečka na tú krásnu atmosféru. Tak si nepokazme ten príjemný december už teraz v novembri. Veď aj  Katarína sa blíži a nevyzerá, že sa chystá byť na ľade J

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Miriam Mališová /Spokojnosť n.o.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Aj Bratislava má svoju Hlávkovú. Za kritiku parkovania referentku čakala šikana

Čím viac Zuzana Aufrichtová upozorňovala na chyby v návrhu parkovacej politiky, tým viac problémov v práci mala.

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.


Už ste čítali?