Mikulášsky večierok

Autor: Spokojnosť n.o. | 12.12.2012 o 16:20 | Karma článku: 1,60 | Prečítané:  263x

Aj toto podujatie je neodmysliteľnou súčasťou predvianočného obdobia v našom NPDC na Ciglianskej ceste 8. Mikuláš spolu s čertom a snehulienkou sa prišiel pozrieť na program, ktorý si pre neho svedomito pripravili naše deti v spolupráci so zamestnancami NPDC.

Vystupujúcich svojou účasťou prišli podporiť aj ich blízky, či už to boli rodičia, súrodenci alebo starí rodičia. V programe mali možnosť vidieť diváci šikovných tanečníkov alebo nadaných začínajúcich spevákov. Odvážnejšie deti potešili Mikuláša básničkou alebo pesničkou.

Za svoj program si vyslúžili veľký potlesk od publika a keďže sa veľmi páčil aj Mikulášovi a jeho dvom pomocníkom, balíček či sladká maškrta sa ušla všetkým.

Kúsok predvianočnej atmosféry okrem našich deti a zamestnancov si mali možnosť vychutnať aj hostia z ÚPSVaR, p. Mgr. Katarína Titková, vedúca oddelenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a Mgr. Monika Mištinová, sociálna pracovníčka, ktorým týmto ďakujeme za účasť a podporu.

Ako čas pokročil a schyľovalo sa k večeru tak sme sa rozišli s myšlienkou na víkend, rodinu, prichádzajúce Vianoce, starosti a nevšednosť všedného dňa, tak ako ho vieme zažiť len v našom ,,C"éčku.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Jozef Smieško /Spokojnosť n.o.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Zadotuje kúpu áut

Úspešnosť dotácie je dnes otázna. V Nemecku sa skončila fiaskom. Tam mali dostať peniaze vo výške štyritisíc eur.

KULTÚRA

Krv na kancelárskom papieri. Slovenské krimiseriály sú mimo

Dôvody, prečo sa na naše krimi nedá pozerať.

EKONOMIKA

Ďiaľnica pri Žiline bude načas unikátom. Nepovedie nikam

Úsek diaľnice bude čakať na svoj privádzač.


Už ste čítali?