Deň matiek v „C“éčku

Autor: Spokojnosť n.o. | 16.5.2012 o 11:18 | Karma článku: 2,46 | Prečítané:  498x

V našom nízkoprahovom dennom centre „C“éčko, na Ciglianskej ceste, sa v piatok dňa 11. 05. 2012 uskutočnilo posedenie pri príležitosti Medzinárodného dňa matiek

Tento deň je pre širokú verejnosť každoročnou samozrejmosťou. Medzi našou klientelou sa stretávame s problémovými deťmi, ktorých nevhodné a nežiadúce správanie plynie zo  zlého rodinného a vzťahového zázemia. Denne s týmito deťmi pracujeme a snažíme sa o prevenciu a nápravu ich patologického správania. A práve deň matiek bol príležitosťou stretnúť sa pod jednou strechou s deťmi a ich matkami. Deti si pre mamičky pripravili básničky a srdiečka. S mamičkami sme si po programe posedeli a prebrali sme s nim ich každodenné problémy. Najvýznamnejším momentom tejto aktivity bol samotný fakt, že mamičky prejavili záujem o svoje deti a našli si čas na spoločne strávenú chvíľu a to je pre tieto deti nenahraditeľné.

Sme radi, že sme mohli ukázať našim klientom, či už malým alebo veľkým, že sme tu pre nich. Rodina je základ, harmónia a porozumenie od matky je najlepším štartom do lepšieho a úspešnejšieho života. Týmto heslom sa v našom centre riadime a neriešime len individuálne problémy klienta, ale snažíme sa o prácu s celou rodinou.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Miriama Mališová

Spokojnosť n.o.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Branci obchádzajú zákon a sú nebezpeční

Demokracia má právo brániť sa a je najvyšší čas, aby to začala aktívne robiť.

KULTÚRA

Vojna bez krvi. Dunkirk je filmová anomália

Film leta bol prijatý s istým nepochopením.


Už ste čítali?