Deň matiek v „C“éčku

Autor: Spokojnosť n.o. | 16.5.2012 o 11:18 | Karma článku: 2,46 | Prečítané:  494x

V našom nízkoprahovom dennom centre „C“éčko, na Ciglianskej ceste, sa v piatok dňa 11. 05. 2012 uskutočnilo posedenie pri príležitosti Medzinárodného dňa matiek

Tento deň je pre širokú verejnosť každoročnou samozrejmosťou. Medzi našou klientelou sa stretávame s problémovými deťmi, ktorých nevhodné a nežiadúce správanie plynie zo  zlého rodinného a vzťahového zázemia. Denne s týmito deťmi pracujeme a snažíme sa o prevenciu a nápravu ich patologického správania. A práve deň matiek bol príležitosťou stretnúť sa pod jednou strechou s deťmi a ich matkami. Deti si pre mamičky pripravili básničky a srdiečka. S mamičkami sme si po programe posedeli a prebrali sme s nim ich každodenné problémy. Najvýznamnejším momentom tejto aktivity bol samotný fakt, že mamičky prejavili záujem o svoje deti a našli si čas na spoločne strávenú chvíľu a to je pre tieto deti nenahraditeľné.

Sme radi, že sme mohli ukázať našim klientom, či už malým alebo veľkým, že sme tu pre nich. Rodina je základ, harmónia a porozumenie od matky je najlepším štartom do lepšieho a úspešnejšieho života. Týmto heslom sa v našom centre riadime a neriešime len individuálne problémy klienta, ale snažíme sa o prácu s celou rodinou.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Miriama Mališová

Spokojnosť n.o.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Krajina, ktorá neexistuje, ale funguje. Vitajte v Náhornom Karabachu

Nad arménskou krajinou pri Náhornom Karabachu vedie supermoderná lanovka. A z nej vidíme aj kus histórie.

DOMOV

Kotlebov neúspešný kandidát si našiel cestu do parlamentu

Anton Čulen bude poslaneckým asistentom Natálie Grausovej.

KOMENTÁRE

Môže sa zo Slovenska stať slabý kus stáda pre Putina?

Slovensko neutečie pred nevyhnutnosťou viac investovať do armády.


Už ste čítali?