Sny si treba plniť a leto je na to ako stvorené.

Autor: Spokojnosť n.o. | 1.8.2012 o 12:53 | (upravené 1.8.2012 o 13:02) Karma článku: 1,75 | Prečítané:  350x

Každý z nás má svoje sny, túžby a pocity.  Nie každý ich vie dať najavo . Práve letné prázdniny sú na to, aby sa aký taký sen dieťaťu splnil.

 

Rodičia našich detí nemajú možnosť tráviť leto pri mori, alebo v horskom prostredí. Finančné možnosti im to nedovolia. Priestory nášho denného centra v týchto dňoch praskajú  vo  švíkoch. Ako teda využiť toľko času zmysluplne? Aj na to máme liek. Nesplníme každý sen o lete, ale aspoň niečo z mála.

Túry po okolí, návšteva zámku v Bojniciach, ZOO Bojnice otvorila brány 10 ratolestiam, rybníčky v Cígli a to máme pred sebou ešte polovicu prázdnin. Moji kolegovia s radosťou trávia leto vo vysokých teplotách v práci, keď môžu správnym smerom nastaviť energiu dieťa. Len ma trápi zodpovednosť rodičov. Pýtam sa. Čie sú tie deti? Vaše  a či, naše? Možno práve snom vášho dieťaťa je, aby ste vy počas leta boli s ním možno  pri rieke, ktorá nie je finančne náročná... ?

 letné prázdniny pre spojenie celej rodiny? Myslím, že áno.

Preto nezabúdajte, že rodičom je hlavne mama, otec, nielen tety a ujovia z centier, ako je to naše na Ciglianskej ceste. Budeme radi, ak si prídu aj dospelí splniť sen o lete , ktorí snívali, keď boli malí. Máme pred sebou celý august. Tak neváhajte a príďte spolu celá rodina. Veď leto volá a Spokojnosť n.o. si povie hurá. Sú tu i rodičia.

Tak  pekné leto.                     Štefan Krátky

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB, www.ispokojnost.sk, www.spokojnost.blog.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Brusel vyšetruje dotácie pre Jaguar v Nitre. Môžu Briti odísť?

Európskej komisii sa nepozdávajú 130-miliónové dotácie ani súvisiace investície za pol miliardy eur.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?