Odovzdávanie finančných darov

Autor: Spokojnosť n.o. | 9.8.2012 o 13:00 | Karma článku: 2,27 | Prečítané:  471x

Dňa 3. augusta v mene n.o. Spokojnosť odovzdala štatutárna zástupkyňa našej organizácie, pani Monika Dessuet finančný dar dvom,ťažko chorým detičkám.

Koncom novembra 2011 zorganizovala nezisková organizácia Spokojnosť benefičný koncert Srdce na dlani, ktorý sa konal v Piaristickom kostole v Prievidzi. Cieľom tejto akcie bola pomoc dvom ťažko zdravotne postihnutým deťom, Petronelke a Adamkovi. Čistý výnos z verejnej zbierky, ktorú zaregistroval Obvodný úrad Prievidza, odbor všeobecnej vnútornej správy, dňa 11.10.2011 pod evidenčným číslom 2011/03019-002 bol 959,34 €. Vďaka ľuďom, ktorí sa zúčastnili koncertu a prispeli aj do verejnej zbierky, sa v tento deň mohlo naplniť predsavzatie pomôcť týmto deťom. Šesťročnej Petronelke Hurtišovej, ktorá bojuje s nádorom, bol odovzdaný šek v hodnote 900 € na nevyhnutné zdravotné pomôcky a úpravu domu-kúpeľne. Adamkovi Kmeťovi, ktorý žije život s detskou mozgovou obrnou sme prispeli na zdravotné náklady spojené s rehabilitáciou sumou 60 €.

Odovzdávania sa zúčastnili a deti prišli podporiť aj PhDr. Anna Oberfrancová - riaditeľka odboru sociálnych vecí a rodiny ÚPSVaR Prievidza, Bc. Štefánia Hozlárová - vedúca oddelenia odboru sociálnych vecí ÚPSVaR Prievidza a Ing. Katarína Danišová, vedúca oddelenia peňažných príspevkov na kompenzáciu ŤZP.

Týmto by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí podporili dobrú vec, svojou účasťou na Benefičnom koncerte položili srdce na dlaň a nebol im ľahostajný osud týchto detí. Tešíme sa, že aj vďaka dobrým a chápavým ľuďom môžeme pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ďakujeme

 

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Bc. Miriama Mališová

Spokojnosť n.o.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Brusel vyšetruje dotácie pre Jaguar v Nitre. Môžu Briti odísť?

Európskej komisii sa nepozdávajú 130-miliónové dotácie ani súvisiace investície za pol miliardy eur.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?