Mikulášsky večierok

Autor: Spokojnosť n.o. | 12.12.2012 o 16:20 | Karma článku: 1,60 | Prečítané:  270x

Aj toto podujatie je neodmysliteľnou súčasťou predvianočného obdobia v našom NPDC na Ciglianskej ceste 8. Mikuláš spolu s čertom a snehulienkou sa prišiel pozrieť na program, ktorý si pre neho svedomito pripravili naše deti v spolupráci so zamestnancami NPDC.

Vystupujúcich svojou účasťou prišli podporiť aj ich blízky, či už to boli rodičia, súrodenci alebo starí rodičia. V programe mali možnosť vidieť diváci šikovných tanečníkov alebo nadaných začínajúcich spevákov. Odvážnejšie deti potešili Mikuláša básničkou alebo pesničkou.

Za svoj program si vyslúžili veľký potlesk od publika a keďže sa veľmi páčil aj Mikulášovi a jeho dvom pomocníkom, balíček či sladká maškrta sa ušla všetkým.

Kúsok predvianočnej atmosféry okrem našich deti a zamestnancov si mali možnosť vychutnať aj hostia z ÚPSVaR, p. Mgr. Katarína Titková, vedúca oddelenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a Mgr. Monika Mištinová, sociálna pracovníčka, ktorým týmto ďakujeme za účasť a podporu.

Ako čas pokročil a schyľovalo sa k večeru tak sme sa rozišli s myšlienkou na víkend, rodinu, prichádzajúce Vianoce, starosti a nevšednosť všedného dňa, tak ako ho vieme zažiť len v našom ,,C"éčku.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Jozef Smieško /Spokojnosť n.o.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Krajina, ktorá neexistuje, ale funguje. Vitajte v Náhornom Karabachu

Nad arménskou krajinou pri Náhornom Karabachu vedie supermoderná lanovka. A z nej vidíme aj kus histórie.

DOMOV

Kotlebov neúspešný kandidát si našiel cestu do parlamentu

Anton Čulen bude poslaneckým asistentom Natálie Grausovej.

KOMENTÁRE

Môže sa zo Slovenska stať slabý kus stáda pre Putina?

Slovensko neutečie pred nevyhnutnosťou viac investovať do armády.


Už ste čítali?