Mikulášsky večierok

Autor: Spokojnosť n.o. | 12.12.2012 o 16:20 | Karma článku: 1,60 | Prečítané:  278x

Aj toto podujatie je neodmysliteľnou súčasťou predvianočného obdobia v našom NPDC na Ciglianskej ceste 8. Mikuláš spolu s čertom a snehulienkou sa prišiel pozrieť na program, ktorý si pre neho svedomito pripravili naše deti v spolupráci so zamestnancami NPDC.

Vystupujúcich svojou účasťou prišli podporiť aj ich blízky, či už to boli rodičia, súrodenci alebo starí rodičia. V programe mali možnosť vidieť diváci šikovných tanečníkov alebo nadaných začínajúcich spevákov. Odvážnejšie deti potešili Mikuláša básničkou alebo pesničkou.

Za svoj program si vyslúžili veľký potlesk od publika a keďže sa veľmi páčil aj Mikulášovi a jeho dvom pomocníkom, balíček či sladká maškrta sa ušla všetkým.

Kúsok predvianočnej atmosféry okrem našich deti a zamestnancov si mali možnosť vychutnať aj hostia z ÚPSVaR, p. Mgr. Katarína Titková, vedúca oddelenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a Mgr. Monika Mištinová, sociálna pracovníčka, ktorým týmto ďakujeme za účasť a podporu.

Ako čas pokročil a schyľovalo sa k večeru tak sme sa rozišli s myšlienkou na víkend, rodinu, prichádzajúce Vianoce, starosti a nevšednosť všedného dňa, tak ako ho vieme zažiť len v našom ,,C"éčku.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Jozef Smieško /Spokojnosť n.o.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Branci obchádzajú zákon a sú nebezpeční

Demokracia má právo brániť sa a je najvyšší čas, aby to začala aktívne robiť.

KULTÚRA

Vojna bez krvi. Dunkirk je filmová anomália

Film leta bol prijatý s istým nepochopením.


Už ste čítali?