Šťastný nový rok 2013

Autor: Spokojnosť n.o. | 10.1.2013 o 13:40 | Karma článku: 1,04 | Prečítané:  349x

A už je po všetkom, Vianoce, Nový rok a aj dvadsiateho prvého sme prežili :) December bol pre našu organizáciu plný aktivít a realizácie projektov. Užili si ho naši malí aj veľký klienti. Vďaka nadácií Orange sme mohli pre nich pripraviť Mikulášsky večierok a Anjelske Vianoce.  

Rodiny, ktoré sa nachádzajú v ťažkej životnej situácií vďaka tomuto projektu dostali potravinové balíčky na výrobu vianočnej kapustnice a deti si povyberali plné hrste hračiek. Starí rok sme uzavreli s pocitom dobre vykonanej práce a vchádzame plný elánu do nového roka, ktorý bude z pracovného hľadiska opäť náročnejším.

Centrum na Ciglianskej ceste sme pre klientov rozšírili o malé „C"éčko. Spokojnosť n.o. ako organizácia od nového roka poskytuje sociálne poradenstvo pre klientov v Prievidzi, na ulici Jesenského 449. Ktokoľvek z Vás, alebo Vašich známych, nás môže kontaktovať osobne na vyššie uvedenej adrese, telefonicky na t.č. 0905 329 661 alebo emailom na spokojnost@ispokojnost.sk. Sme tu pre každého, kto potrebuje pomôcť, či prostredníctvom poradenstva alebo sprostredkovania finančnej pomoci rodinám v obtiažných životných situáciách. Všetkým ešte raz prajeme pokojný, úspešný a plný lásky rok 2013.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Miriam Mališová /Spokojnosť n.o.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Krajina, ktorá neexistuje, ale funguje. Vitajte v Náhornom Karabachu

Nad arménskou krajinou pri Náhornom Karabachu vedie supermoderná lanovka. A z nej vidíme aj kus histórie.

DOMOV

Kotlebov neúspešný kandidát si našiel cestu do parlamentu

Anton Čulen bude poslaneckým asistentom Natálie Grausovej.

KOMENTÁRE

Môže sa zo Slovenska stať slabý kus stáda pre Putina?

Slovensko neutečie pred nevyhnutnosťou viac investovať do armády.


Už ste čítali?