Aby deti boli šťastné

Autor: Spokojnosť n.o. | 19.1.2013 o 11:30 | Karma článku: 2,52 | Prečítané:  248x

Začal sa Nový rok, ktorí bude pre niekoho úspešný, no pre väčšinu ľudí bude ťažký. Nezamestnanosť stále stúpa a udržať si pracovné postavenie v dnešnej dobe, je čoraz ťažšie. Pri tom všetkom zabúdame na svoje deti, ktoré sa často krát nemajú komu zveriť s ich radosťami i trápením. Ich dušička je v rannom veku veľmi zraniteľná a preto, by sme si mali nájsť malú, no pre ne významnú chvíľu na rozhovor. Nezabúdajme, že aj ich problémy sú dôležité.

Dnes sa medzi deťmi stále častejšie stretávame so šikanou v škole, vonku, dokonca aj priamo v rodinách. Veľa detí trpí a nevedia sa s tým vyrovnať. Niekedy má táto bezmocnosť tragické následky. My všetci svoje deti ľúbime a  radi ich vidíme šťastné, preto by sme na ne nemali zabúdať. Šikanovanie je trestné a malo by byť patrične potrestané. Nebojte sa zveriť s ním aj svojim blízkym či priateľom. Aj my sa v našom nízkoprahovom dennom centre s týmto problémom stretávame. Učíme našich klientov vážiť si každého bez rozdielu a navzájom si pomáhať. Svoju prácu by sme však bez Vás a Vašej pomoci nemohli vykonávať, preto Vám touto cestou chceme vyjadriť svoju nesmiernu vďaku a zároveň Vás úctivo prosíme o 2% z vašich daní.
Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Anna Hlavatá /Spokojnosť n.o.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Branci obchádzajú zákon a sú nebezpeční

Demokracia má právo brániť sa a je najvyšší čas, aby to začala aktívne robiť.

KULTÚRA

Vojna bez krvi. Dunkirk je filmová anomália

Film leta bol prijatý s istým nepochopením.


Už ste čítali?