Aby deti boli šťastné

Autor: Spokojnosť n.o. | 19.1.2013 o 11:30 | Karma článku: 2,52 | Prečítané:  247x

Začal sa Nový rok, ktorí bude pre niekoho úspešný, no pre väčšinu ľudí bude ťažký. Nezamestnanosť stále stúpa a udržať si pracovné postavenie v dnešnej dobe, je čoraz ťažšie. Pri tom všetkom zabúdame na svoje deti, ktoré sa často krát nemajú komu zveriť s ich radosťami i trápením. Ich dušička je v rannom veku veľmi zraniteľná a preto, by sme si mali nájsť malú, no pre ne významnú chvíľu na rozhovor. Nezabúdajme, že aj ich problémy sú dôležité.

Dnes sa medzi deťmi stále častejšie stretávame so šikanou v škole, vonku, dokonca aj priamo v rodinách. Veľa detí trpí a nevedia sa s tým vyrovnať. Niekedy má táto bezmocnosť tragické následky. My všetci svoje deti ľúbime a  radi ich vidíme šťastné, preto by sme na ne nemali zabúdať. Šikanovanie je trestné a malo by byť patrične potrestané. Nebojte sa zveriť s ním aj svojim blízkym či priateľom. Aj my sa v našom nízkoprahovom dennom centre s týmto problémom stretávame. Učíme našich klientov vážiť si každého bez rozdielu a navzájom si pomáhať. Svoju prácu by sme však bez Vás a Vašej pomoci nemohli vykonávať, preto Vám touto cestou chceme vyjadriť svoju nesmiernu vďaku a zároveň Vás úctivo prosíme o 2% z vašich daní.
Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

 

Anna Hlavatá /Spokojnosť n.o.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Krajina, ktorá neexistuje, ale funguje. Vitajte v Náhornom Karabachu

Nad arménskou krajinou pri Náhornom Karabachu vedie supermoderná lanovka. A z nej vidíme aj kus histórie.

DOMOV

Kotlebov neúspešný kandidát si našiel cestu do parlamentu

Anton Čulen bude poslaneckým asistentom Natálie Grausovej.

KOMENTÁRE

Môže sa zo Slovenska stať slabý kus stáda pre Putina?

Slovensko neutečie pred nevyhnutnosťou viac investovať do armády.


Už ste čítali?